• slacklife.therapy@gmail.com

Kurzy, workshopy, …


Balanc kemp 2021

Slackline, jóga a povídání o lidském těle v příjemném prostředí rodinného kempu blízko koupání, lesa a dalších krás jižních Čech.

Slacklining je sport, který zapojí nejen celé tělo, ale i mysl. Slackline je komplexní sport, je to zábava na odpoledne v parku nebo u vody, tak i adrenalinové dobrodružství v horách. Je vhodná pro každého, kdo chce procvičit rovnováhu, jak pro gaučáka nebo profesionálního sportovce. Proto jsem si pro Vás připravila komplexní program, kde se nejen naučíme na slackline, ale protáhneme svoje tělo a naučíme se, jak ho správně udržovat v rovnováze.

Slackline kemp pro začátečníky, tak zkušenější lajnery.
Program (3,5 dne) :
– každodenní jóga
– každodenní slackline (chůze a triky a další tipy, jak udržet tělo v rovnováze)
– každý večer fyzio povídání o lidském těle a následná diskuze

Tento kemp se koná 21.-24. června 2021 v rodinném kempu Měruše u pískových jezer 4 km od Veselí nad Lužnicí.

Cena: 2400,- (kemp je vhodný i pro děti, ale pouze v doprovodu rodičů)

Cena neobsahuje ubytování a stravu:
Více o ubytování najdete na www.kemp-meruse.cz
Snídaně a večeře v kempu, popřípadě je otevřený stánek s občerstvením.

V případě dotazů se můžete obrátit na : slacklife.therapy@gmail.com

 

Přihlásit

 

Fyzioterapie:

Pečlivá diagnostika na začátku i v průběhu terapie. Manuální terapie a cvičení, která učí harmonicky zatěžovat tělo a nepřetěžovat rizikové oblasti. Komplexní a individuální terapie, která pomáhá změnit nefuknční pohybové návyky a stereotypy. Používám techniky na neurofyziologickém podkladě jako Feldenkreisova metoda, Ido portal movement, spirální dynamika (stabilizace), senzomotorické cvičení a jógu.

Přednášky:

Velmi ráda se podělím o informace týkající se slackline, jógy, fyzioterapie či zdravého životního stylu a pohybu. Se slackline jsem se podívala na úžasná místa a ráda se o své zážitky budu sdílet s ostatními. Zároveň je mi blízké téma o zdravém životním stylu a pohybu.

Workshopy:

Workshopy pro školy, firmy a kohokoliv ze zájmem dozvědět se něco nového, ať už se zaměřením na zdravý pohyb, slackline a nebo jógu.

Vystoupení:

Na koncertech, festivalech a nebo soukromých akcích. Nejlepším zážitkem zatím pro mně byl festival Pohoda na Slovensku a festival Lidé městu, město lidem v Českých Budějovicích nebo workshop na sloveském festivalu Uprising za doprovodu vynikající zpěvačky Lauren Hill.

Highline exhibice v Českých Budějovicích

Festival Pohoda na Slovensku