• slacklife.therapy@gmail.com

Nabízím


Fyzioterapie:

Pečlivá diagnostika na začátku i v průběhu terapie. Manuální terapie a cvičení, která učí harmonicky zatěžovat tělo a nepřetěžovat rizikové oblasti. Komplexní a individuální terapie, která pomáhá změnit nefuknční pohybové návyky a stereotypy. Používám techniky na neurofyziologickém podkladě jako Feldenkreisova metoda, Ido portal movement, WIMHOF, spirální dynamika (stabilizace), senzomotorické cvičení a jógu.

Přednášky:

Velmi ráda se podělím o informace týkající se slackline, jógy, fyzioterapie či zdravého životního stylu a pohybu. Se slackline jsem se podívala na úžasná místa a ráda se o své zážitky budu sdílet s ostatními. Zároveň je mi blízké téma o zdravém životním stylu a pohybu.

Workshopy:

Workshopy pro školy, firmy a kohokoliv ze zájmem dozvědět se něco nového, ať už se zaměřením na zdravý pohyb, slackline a nebo jógu.

Vystoupení:

Na koncertech, festivalech a nebo soukromých akcích. Nejlepším zážitkem zatím pro mně byl festival Pohoda na Slovensku a festival Lidé městu, město lidem v Českých Budějovicích nebo workshop na sloveském festivalu Uprising za doprovodu vynikající zpěvačky Lauren Hill.

Highline exhibice v Českých Budějovicích

Festival Pohoda na Slovensku